odpowiedzi

 

Zachęcam do zapoznania się z odpowiedziami na zadane już pytania. Zapraszam również do zadania własnych pytań oraz zapoznania się z archiwami otwartego dialogu ze społecznością Uczelni podczas dwóch kadencji rektorskich w latach 1999-2005.

2018-05-24
Student SGH pisze: Nawiązując do pytania o rekrutację: czy planowane jest wznowienie rekrutacji na semestr letni?

Na dzisiaj: nie.

2018-05-24
Gość serwisu pisze: Szanowny Panie Rektorze,
Czy kiedykolwiek myślał Pan o stworzeniu listy najważniejszych książek wg Rektora SGH? Studenci powinni czytać nie tylko przedmiotową literaturę, ale szukać innych ciekawych pozycji, które możemy uznać za bardziej komercyjne niż naukowe. Proszę przemyśleć pomysł :)
Pozdrawiam,

Brzmi interesująco, oczywiście mam własną subiektywna listę książek dla mnie ważnych z różnych powodów. Ale co to jest "książka komercyjna"?

2018-05-24
Gość serwisu pisze: Dzień dobry,
Nawiązując do Pana Rektora odpowiedzi - najłatwiej o taki zabieg (zmiana trybu studiów popołudniowe-stacjonarne) na kierunkach mniej obleganych? A na FIRze sprawa przesądzona?

Pozdrawiam,

W SGH nie ma kierunków mniej obleganych.

2018-05-24
Gość serwisu pisze: Szanowny Panie Rektorze,
Czy i Kiedy planujecie Państwo wprowadzić zmiany na kierunku Ekonomia?
Łączę pozdrowienia.

Nie tyle planujemy, co już wprowadziliśmy do programu studiów licencjackich. Trwają dalsze prace nad programem na studiach II stopnia.

2018-05-23
Gość serwisu pisze: Szanowny Panie Rektorze,
Czy istnieje jakiś dolny próg średniej dla osób, które chcą ubiegać się o przeniesienie ze studiów popołudniowych na dzienne? Czy jest on kształtowany na podstawie złożonych wniosków i jakości uzasadnienia?

Nie ma takiego progu. Jest natomiast ograniczenie wynikające z przyjętych limitów przyjęć na poszczególne kierunki.