odpowiedzi

 

Zachęcam do zapoznania się z odpowiedziami na zadane już pytania. Zapraszam również do zadania własnych pytań oraz zapoznania się z archiwami otwartego dialogu ze społecznością Uczelni podczas dwóch kadencji rektorskich w latach 1999-2005.

2020-05-26
Gość serwisu pisze: Jak aktualnie wygląda / wyglądać będzie procedura odbioru uzyskanego dyplomu?

Sytuacja jest dynamiczna. Proszę pytać w Dziekanacie.

2020-05-26
Gość serwisu pisze: Szanowny Panie Rektorze,

Zastanawiam się, czy istnieje jakieś rozporządzenie wymagające od wykładowców przeprowadzania wykładów? I czy istnieją odstąpienia w sytuacjach takich jak obecna? Mowa o przedmiotach, których prowadzenie (w jakiejkolwiek formie) zostało zaniechane na czas trwania pandemii, a egzamin ma zostać przeprowadzony jedynie na podstawie udostępnionych materiałów.

Z poważaniem,
Studentka

Nie, nie ma takiego "rozporządzenia". Swoją drogą"wykład" może mieć na prawdę różne formy (może być przeprowadzony w różny sposób). Osobiście uważam, że spisanie wykładu w postaci prezentacji wymaga więcej starań (i przygotowań) od prowadzącego, niż zwykłe mówienie do kamery.
W tym sensie nie ma przedmiotów, których prowadzenie zostało w tym semestrze "przerwane".

2020-05-26
Gość serwisu pisze: Szanowny Panie Rektorze,

Co robić, kiedy kolokwium zaliczeniowe jest zapowiedziane na jutro (poniedziałek), a od połowy tego tygodnia ćwiczeniowiec nie odpowiada na maile - konkretne pytania do zadawanych zadań. (Dodam, iż mail to jedyna forma kontaktu, gdyż nie odbywają się żadne zajęcia przez platformę MS Teams).

Zawsze w takich przypadkach zalecam kontakt z Katedrą / Kolegium / Dziekanatem studiów.

2020-05-26
Gość serwisu pisze: W 2003 czy 2004 w Warszawie odbywało się jakieś forum gospodarcze i też Pan Rektor nie przewidział godzin rektorskich. Tyle, że studenci przewidzieli:)

Ale uczelnia działała, dla tych studentów, którzy nie widzieli zagrożenia.

2020-05-26
Gość serwisu pisze: Witam,

Czy jeżeli zrealizowałam wszystkie przedmioty z danej specjalizacji, to aby mieć wpisaną tą specjalizację na dyplomie trzeba wcześniej złożyć gdzieś jakieś podanie, abym miała tą specjalizację wpisaną? Jak to wygląda?

Trzeba skontaktować się z Dziekanatem, to pierwsze miejsce udzielające odpowiedzi.